Доступність посилання

ТОП новини

У Міноборони вважають помилкою притягнення Іващенка до відповідальності – свідок


Колишній директор правового департаменту Міністерства оборони Володимир Кириленко заявляє, що у відомстві вважають прикрою помилкою притягнення колишнього виконувача обов’язків міністра оборони Валерія Іващенка до кримінальної відповідальності за погодження проекту плану санації Феодосійського судно-механічного заводу. Про це він заявив на допиті у Печерському райсуді Києва.

«Ми у колективі його арешт сприйняли дуже схвильовано: де ми були і чому так сталося? Ми вважаємо, що ніяких порушень з боку працівників Міністерства оборони, юристів не було. Ми вважаємо, у колективі, що притягнення нашого колишнього керівника до кримінальної відповідальності за цей факт (погодження проекту плану санації заводу – ред.) – це прикра помилка. Це я вважав і вважаю зараз», – сказав Кириленко.

За його словами, Іващенко погодив не план санації, підготовлений керуючим санацією, а доопрацьований Міністерством оборони проект.

Свідок також звернув увагу суду на те, що Господарський суд Криму не міг би затвердити цей план, якби він не відповідав вимогам чинного законодавства і суперечив інтересам держави і безпосередньо Міністерству оборони.

Також Кириленко зауважив, що у перелік стратегічних державних об’єктів, затверджених Кабінетом міністрів, Феодосійський судно-механічний завод не був включений, і жодних спеціальних вказівок від Іващенка щодо цього підприємства – розгляду плану санації в суді, її подальшого проходження – він не отримував.
XS
SM
MD
LG