Доступність посилання

ТОП новини

Янукович доручив уряду прискорити парафування угоди про асоціацію з ЄС


Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову забезпечити виконання заходів для парафування тексту угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно з дорученням Президента, міністр закордонних справ Костянтин Грищенко має до 15 березня надати погоджений з ЄС консолідований текст угоди про асоціацію українською та англійською мовами.

Крім того, президент доручив уряду розробити та затвердити план першочергових заходів щодо інтеграції України в ЄС. Глава держави також доручив прем’єру підготувати план заходів щодо виконання цього року загальнонаціональної програми адаптації законодавства України до норм Євросоюзу.

Кабмін також має підготувати та узгодити з Європейською Комісією пропозиції про розширення форм і збільшення обсягів залучення Україною допомоги ЄС для імплементації угоди про асоціацію.

Ці доручення необхідно виконати до 2 квітня.

Президент також вимагає від уряду активізувати роботу з підготовки та реалізації проектів модернізації газотранспортної системи України за підтримки ЄС і міжнародних фінансових організацій.

Віктор Янукович також доручив до 1 червня вжити заходів для внесення змін до угоди між Україною та ЄС про спрощення оформлення віз.

До 2 липня уряд має завершити переговори щодо підписання угоди про спільний авіаційний простір.
XS
SM
MD
LG