Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина» закликає Януковича дозволити Тимошенко зустрічі з рідними


У парламентській фракції «БЮТ-Батьківщина» заявляють, що Президент України Віктор Янукович штучно обмежує колишнього прем’єра Юлію Тимошенко в побаченнях із захисниками, рідними та близькими, і вимагають припинити порушувати законодавство. Про це йдеться у заяві партії «Батьківщина», оприлюдненій на офіційному сайті.

«Жодний режим не може позбавити Юлію Тимошенко законного права на короткострокові та довгострокові побачення. Проте в середу, «за командою згори», Юлію Тимошенко з надуманих приводів позбавили зустрічі з першим заступником голови партії «Батьківщина» Олександром Турчиновим», – зазначають у партії і додають, що Тимошенко «заздалегідь написала заяву про побачення з Турчиновим» й «отримала дозвіл керівництва Качанівської колонії з призначеної датою».

«Нам відомо, що команду перешкодити зустрічі Тимошенко з Турчиновим давав особисто Янукович. Ми вимагаємо від нього припинити знущання над людиною, припинити порушувати закон, позбавляючи Юлію Тимошенко законного права на зустрічі з соратниками, рідними і захисниками», – йдеться у повідомленні.

Юлія Тимошенко нині відбуває покарання у Качанівській колонії Харкова. Олександр Турчинов отримав дозвіл на короткострокове побачення з колишнім прем’єром 29 лютого, однак побачення не відбулося.
XS
SM
MD
LG