Доступність посилання

ТОП новини

Опозиція хоче зустрічі з Януковичем без більшості – заява Мартиненка і Кожем’якіна


Опозиційні сили наполягають на публічній зустрічі з Президентом Віктором Януковичем без залучення провладних фракцій.

Про це йдеться у спільній заяві лідерів фракцій НУ-НС Миколи Мартиненка та «БЮТ-Батьківщина» Андрія Кожем’якіна, повідомили в прес-службі фракції НУ-НС.

«Після наших публічних звернень прес-служба Президента повідомила про його намір провести зустріч на початку наступного тижня. Однак президентська Адміністрація вирішила змінити формат і «заговорити», нівелювати гострі та неприємні для Януковича питання. А це – знищення демократії, політичні переслідування, невиконання резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи, соціально-економічні провали влади», – зазначається у заяві.

«В опозиції є чіткі пропозиції і законодавчий пакет першочергових кроків для виправлення ситуації. І якщо Президент має волю до відвертої і відкритої розмови з опозицією, якщо він не буде ховатися за спини своїх союзників, тоді ми підтверджуємо свою готовність до негайної зустрічі. Об’єднана опозиція готова делегувати своїх представників в будь-який момент і хотіла би бачити з іншого боку саме Президента, який сконцентрував у своїх руках всю владу. Якщо ж Віктор Янукович наполягатиме на форматі «всі фракції», то це означатиме лише одне – його небажання навіть спілкуватися з опозицією, яка представляє значну частину суспільства», – йдеться у заяві.

«Опозиція категорично проти того, щоб долучати до нашої зустрічі з Президентом провладні фракції. Парламентська більшість є суто технічним виконавцем волі Президента і голосує, як скажуть, він може спілкуватися з цими фракціями хоч щодня. Ми не хочемо, щоб важлива розмова про майбутнє країни перетворилась на фарс, який країна регулярно бачить у Верховній Раді у виконанні провладних депутатських фракцій», – наголосили Мартиненко та Кожем’якін.

3 березня прес-служба глави держави повідомила, що у робочому графіку Януковича на початок наступного пленарного тижня роботи Верховної Ради запланована зустріч з керівниками фракцій, у тому числі опозиційних.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG