Доступність посилання

ТОП новини

Попов виступає за поєднання посад керівника КМДА і мера столиці


Олександр Попов
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вважає, що столицею має управляти одна людина, яка буде одночасно і керівником КМДА, і міським головою.

Про це Попов сказав сьогодні в інтерв’ю журналістам, відповідаючи на питання про те, як він ставиться до поєднання цих посад.

«Треба сумістити. Це правильно. Тому що одна людина повинна відповідати персонально за розвиток Києва. І це не тому, що примха чиясь. Просто столиця вимагає того, щоб ухвалювати рішення можна було з одного центру. Тому тут є об’єктивна необхідність», – сказав Попов.

З приводу дати проведення чергових виборів мера столиці він вкотре наголосив, що це питання в компетенції Верховної Ради.

«Липень я коментував як незручний час для себе, тому що в липні у нас закінчується Євро-2012. І повірте, що міська влада буде в особливій напруженості, в особливому режимі працювати, і тут точно буде не до політики. Я, наприклад, точно випаду з процесу, з політичної агітації», – сказав Попов.

16 листопада 2010 року Президент звільнив мера столиці Леоніда Черновецького з посади голови Київської міської державної адміністрації і призначив на цю посаду Олександра Попова, який до цього працював першим заступником голови КМДА.

Розмежування посад Київського міського голови і голови КМДА стало можливим завдяки внесенню змін до закону «Про столицю України – місто-герой Київ», ухваленому Верховною Радою 7 вересня 2010 року. Раніше головою КМДА автоматично затверджувався обраний міський голова столиці.
XS
SM
MD
LG