Доступність посилання

ТОП новини

Найбільша міжнародна виставка інформаційних технологій відкрилася в Німеччині


У німецькому місті Ганновер почала сьогодні роботу найбільша міжнародна виставка інформаційних технологій CeBIT. У ній беруть участь близько сорока тисяч компаній з більш ніж сімдесяти країн світу.

Ключова тема нинішньої виставки – Бразилія, яка має сьому за величиною економіку в світі і демонструє в останні роки стрімке зростання сектора інформаційних та комунікаційних технологій.

Учора на церемонії урочистого відкриття ярмарку були присутні канцлер Німеччини Анґела Меркель і голова ради директорів Google Ерік Шмідт. Шмідт назвав інтернет «глобальною свідомістю» і заявив, що всі спроби запровадження цензури в мережі приречені на провал.

Увагу споживачів на цьогорічній виставці можуть привернути так звані ультрабуки, які значно тонші за звичайні ноутбуки, водонепроникні портативні комп’ютери і планшети та підключені до інтернету автомобілі. Компанії, що беруть участь у виставці, також представлять новітні рішення в галузі cloud-технологій, тобто зберігання даних не на пристрої, а на спеціальних серверах у глобальній мережі.
XS
SM
MD
LG