Доступність посилання

ТОП новини

Стосовно студентів, які клеїли антипрезидентські листівки, порушили кримінальну справу


У Херсоні все ж таки порушили кримінальну справу стосовно студентів Херсонського національного технічного університету, які клеїли листівки, що висміюють Віктора Януковича.

Про це йдеться в коментарі начальника Управління МВС у Херсонській області, генерал-майора Валерія Литвина, який поширив сектор зі зв'язків із громадськістю УМВС.

«Якщо під час розслідування кримінальної справи, порушеної для встановлення обставин і мотивів здійсненого, буде з'ясовано, що хлопці не мали наміру порушувати громадський порядок і виявляти неповагу до суспільства, кримінальну справу буде закрито», – цитує СЗГ УМВС слова Литвина.

«Міліція поза політикою, і захищає честь і гідність всіх громадян, незалежно від посад, соціального статусу, поглядів і переконань», – заявив Литвин.

29 лютого 2012 року у Херсоні працівники міліції затримали двох студентів Херсонського національного технічного університету за розклеювання листівок антипрезидентського змісту. Листівки, на думку міліції, «в грубій і образливій формі висміюють главу держави».

Наступного дня працівники СБУ навіть провели обшук у кімнатах гуртожитку, в якому живуть затримані студенти. Також в ЗМІ повідомлялося, що за фактом «підривної діяльності» Дніпровський райвідділ міліції Херсона порушив стосовно студентів кримінальну справу за статтею 296 Кримінального кодексу України (групове хуліганство), санкція цієї статті передбачає позбавлення волі строком до 4 років.
XS
SM
MD
LG