Доступність посилання

ТОП новини

Українській владі з Росією страшно (огляд преси)


Чому регіоналам не затишно поруч із Росією і як чиновники обходять мораторій на купівлю дорогих авто?
Київ – Українська влада повинна зрозуміти, що протистояти загарбницьким прагненням Росії самостійно дуже важко. Відтак, потрібно заручитися дружбою з Європою, наголошує в газеті «День» соціолог Ірина Бекешкіна. Адже з Путіним і з Росією чинній владі страшно і небезпечно, бо «прийдуть і повідбирають». «Це такий же наглий капітал, який живе за своїми поняттями, тільки сильніший», – зазначає експерт. А європейці із задоволенням би з Україною все підписали. Але для цього треба спочатку навчитися себе пристойно поводити і навчитися поважати європейські цінності. А європейські цінності і норми – це демократія. А якщо демократія, то це означає, що можна абсолютно реально втратити владу. А це для влади неприйнятно», – стверджує соціолог.

Уряд продовжив до 2014 року дію заборони для чиновників на купівлю дорогих речей, зокрема автомобілів. Однак, як інформує газета «Сегодня», чиновники частенько намагаються оминути мораторій. Найпоширеніший спосіб – взяти авто в оренду. Незважаючи на те, що орендна плата часом перевищує вартість новенької машини з автосалону.

Білорусь відмовилась від заборони на ввезення українських сільгосппродуктів. Київ, зі свого боку, не відмінив обмежень на поставку білоруського м’яса і молока, але зазначив, що це тимчасово. Проблеми в торговельних відносинах країни планують вирішити упродовж місяця. Утім, як зауважують «Ізвєстія в Україні», ця затримка буде на користь українського виробника, постраждалого від сирної війни з Росією.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, хотіла б, щоб компанії, які заробляють в інтернеті, поділилися з державою, але поки не знає, як це зробити. Про це стверджує газета «Україна молода». Прогнози про можливе подорожчання інтернет-товарів читайте в статті «Як оподаткувати Skype?»
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG