Доступність посилання

ТОП новини

Президент доручив уряду з 1 травня підвищити пенсії


Президент України Віктор Янукович доручив уряду здійснити поетапний перерахунок пенсій, а з 1 травня поточного року переглянути розмір пенсій 9 мільйонів пенсіонерів, які вийшли на пенсію до 2008 року, щоб розмір виплат зріс мінімум на 100 гривень на місяць. Про це глава держави заявив на розширеному засіданні Кабінету Міністрів.

Янукович також виступив з ініціативою збільшити виплату за вислугу років військовослужбовцям на 165 гривень на місяць, а також підвищити на 30-50% розмір виплат учасникам війни, яких, за підрахунком Президента, є близько мільйона.

За словами Віктора Януковича, необхідно також удвічі збільшити одноразову допомогу до Дня перемоги інвалідам війни до 1720-2200 гривень. «Настав час публічно брати на себе зобов’язання щодо суттєвого підвищення соціальних стандартів для найбільш вразливих категорій населення. Почнемо з тих, хто найбільш цього потребує, з тих, хто не може подбати про себе сам», – сказав глава держави.

Президент також зазначив, що попри те, що держава, за його словами, підвищувала соціальні стандарти, нині майже 4 мільйони українських пенсіонерів отримують пенсію в розмірі 870 гривень, що фактично менше за прожитковий рівень.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG