Доступність посилання

ТОП новини

Під Качанівською колонією – мітинг на підтримку Тимошенко


Біля стін Качанівської колонії Харкова, де відбуває покарання Юлія Тимошенко, триває мітинг прихильників колишнього прем’єра.

За повідомленням кореспондента Радіо Свобода, до харківських учасників мітингу щойно долучилася група прихильників Тимошенко з Києва. Загалом мітингувальників близько 200 осіб. Прибули у Харків і народні депутати: зокрема, нині серед учасників акції помітно б’ютівців Михайла Волинця й Володимира Яворівського.

Біля стін колонії лунають романси у виконанні солістів Одеського національного театру опери й балету. У коментарі журналістам виконавці зазначили, що приїхали у Харків невипадково, оскільки, за їхніми словами, саме у час, коли Тимошенко очолювала уряд, театр отримав статус національного.

За останніми даними, учасники акції розіграли перед колонією виставу. Одним із героїв був нібито президент Віктор Янукович. Із ним боролися інші учасники перформансу.

Група підтримки колишнього прем’єра з Києва також привезла у Харків торт і квіти. Народні депутати заявили журналістам, що планують передати їх у колонію.
XS
SM
MD
LG