Доступність посилання

ТОП новини
21 січня 2021, Київ 16:31

Грищенко: Європа не бажає бачити Україну кандидатом на члена ЄС – DT.UA


Європейський Союз не бажає бачити Україну кандидатом на члена ЄС, пише міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко у своїй статті для видання «Дзеркало тижня. Україна», про що видання повідомило в неділю на своєму сайті DT.UA.

«ЄС був відповіддю на всі питання, поки фінансував, опікав і спрямовував трансформацію у країнах-кандидатах. Сьогодні він суб’єктивно не має бажання (а також об’єктивно не має ресурсів) бачити Україну як країну-кандидата», – заявив Грищенко.

«Це може змінитися у перспективі, але нині нам треба прийняти це як даність, що прямо впливатиме на європейську політику України у найближче десятиріччя, і відповідним чином формувати свою політику», – додав він.

Але, на думку міністра, така позиція Євросоюзу не означатиме відмову України від євроінтеграції. «ЄС для нас важливий не стільки як комфортабельний будинок, куди ми хочемо в’їхати, скільки як інструкція з будівництва власного комфортабельного будинку. Європейська інтеграція у нашому випадку – це схема імплементації європейських рецептів успіху на українському ґрунті», – наголосив Грищенко в статті для DT.UA.

Recommended

XS
SM
MD
LG