Доступність посилання

ТОП новини

Карпачова спілкувалась із Тимошенко і визнала її умови за європейські


Уповноважена Верховної Ради з прав людини Ніна Карпачова відвідала в неділю Качанівську виправну колонію в Харкові й мала змогу поспілкуватись наодинці з засудженою колишньою Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко, повідомила Державна пенітенціарна служба.

Під час візиту омбудсмeн ознайомилась із роботою основних об’єктів установи, комунально-побутовими умовами утримання ув’язнених, організацією харчування, медико-санітарного супроводу жінок, а також організацією корисної зайнятості та дозвілля засуджених, мовиться в повідомленні.

За результатами відвідування установи Карпачова визнала роботу установи та її персоналу, а також умови тримання засуджених належними та такими, що відповідають сучасному європейському рівневі, наголошує пенітенціарна служба.

Колишній Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко відбуває покарання у Качанівській колонії в Харкові, засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення влади і службових повноважень під час укладення газових контрактів з Росією в січні 2009 року. Водночас вона перебуває там у слідчому ізоляторі як підслідна в інших кримінальних справах за звинуваченнями, які стосуються фінансових зловживань 1990-х років.
XS
SM
MD
LG