Доступність посилання

ТОП новини

«Податок на багатство – суцільний блеф» (огляд преси)


Київ – Президент Віктор Янукович оголосив нові соціальні ініціативи. Однак, як переконує експерт «Газети по-українськи», підвищення пенсій і зарплат, якщо й відбудуться, то дуже обмежені й триватимуть лише у передвиборний період. Натомість досі немає жодного законопроекту від уряду або Президента щодо оподаткування прибутків в особливо великих розмірах, нерухомості, величезних ділянок землі. Влада продовжує грати з народом у підставного дурника, наголошує експерт. Зараз пересічні громадяни з тисячі гривень зарплати віддають 15 відсотків податку, а ті, хто отримав дивіденди на 900 мільйонів – платять лише 5 відсотків. І все законно. Про це стверджується в статті «Податок на багатство – це суцільний блеф».

Діалог влади і опозиції – больова точка багатьох українських політиків. Адже часто, керуючись логікою, «переможець отримує все», влада відмовляється говорити з опозиціонерами, тим більше прислухатися до них. Сьогодні, як пише газета «День», українська влада настільки впевнена в своїх силах, що будь-який діалог виглядає утопією. А якщо і відбудеться зустріч, то це буде лише обмін деклараціями та заявами. Кожен отримає ритуальні наслідки від цієї зустрічі, але нічого раціонального, продуктивного в результаті діалогу не відбудеться, переконаний експерт газети «День».

Прибуткові тепло- та електростанції приватизували, а збиткові шахти залишили напризволяще. Частина шахт не працює через брак фінансування. Така ситуація склалася, зокрема, у Львівському вугільному басейні. Щоб її виправити, потрібно вже втручання не лише законодавців, а й органів прокуратури. Докладніше з проблемою знайомить читачів газета «Голос України».

Газета «Факти» розповідає про квартирних шахраїв і про будівельні компанії, які закликають людей вкладати гроші в житло, а потім роками не здають його в експлуатацію. Домогтися повернення своїх коштів або бодай покарати шахраїв майже нікому не вдається. Тих, хто постраждав внаслідок квартирних афер, тисячі, серед яких є й чимало знаменитостей, наприклад хореограф Григорій Чапкіс. Подробиці видання розповідає в рубриці «Ситуації».
  • Зображення 16x9

    Ірина Біла

    На Радіо Свобода працюю з кінця 1990-х. Закінчила Київський університет культури і мистецтв – інформаційна, бібліотечна та архівна справа.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG