Доступність посилання

ТОП новини

У МЗС очікують, що Україна і ЄС парафують угоду про асоціацію з ЄС до кінця березня


У Міністерстві закордонних справ очікують, що угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом буде парафована до кінця березня. Про це на брифінгу повідомив речник МЗС Олександр Дикусаров.

За його словами, після парафування сторони розпочнуть підготовку угоди до підписання. Ця процедура, додав Дикусаров, передбачає значну технічну роботу, зокрема підготовку автентичного перекладу тексту угоди українською мовою та мовами країн-членів ЄС.

Речник відомства також повідомив, що МЗС України відомо про підготовку у Верховній Раді України відповідної заяви щодо якнайшвидшого укладення угоди про асоціацію. «Ми сподіваємося, що ця заява буде підтримана всіма фракціями Верховної Ради, адже підписання угоди про асоціацію є національним інтересом України і інтересом українських громадян», – додав Олександр Дикусаров.

Водночас народний депутат від фракції Партії регіонів, перший заступник голови парламентського комітету з питань євроінтеграції Володимир Вечерко сьогодні зазначив, що, за його даними, парафування угоди про асоціацію відбудеться 30 березня.

Переговори щодо угоди про асоціацію з ЄС Україна розпочала у 2007 році. 19 грудня минулого року на саміті Україна-ЄС сторони оголосили про завершення переговорів щодо угоди про асоціацію, однак парафування досі не відбулося.
XS
SM
MD
LG