Доступність посилання

ТОП новини

Звинувачений в убивстві 16 цивільних не хотів до Афганістану – адвокат


Адвокат американського військового, звинуваченого в убивстві 16 цивільних в Афганістані, стверджує, що його підзахисний не хотів брати участь у своєму четвертому відрядженні до цієї країни.

Захисник Джон Генрі Браун розповів, що затриманий сержант був двічі поранений, і його родина сподівалася, що він уже не братиме участі в бойових діях.

«Родина була приголомшена, адже він ніколи не говорив нічого поганого про мусульман. Він взагалі був дуже лагідний. Його близькі були дуже вражені цим», – наголосив адвокат.

Трагедія в провінції Кандагар ускладнила відносини Кабула і Вашингтона. Після убивства президент Афганістану Хамід Карзай закликав американські війська залишатися на головних базах і піти з афганських сіл.

На переговорах з міністром оборони США Леоном Панеттою Карзай також наголосив, що його уряд хоче перебрати контроль за безпекою вже наступного року, а не 2014-го, як це планує Вашингтон.

Тим часом, таліби оголосили про припинення переговорів зі США у Катарі. Цей діалог мав сприяти початку повномасштабних мирних переговорів. Таліби звинувачують Вашингтон у непослідовності, а також відкидають переговори з урядом Хаміда Карзая.

США у відповідь заявили, що залишаються прихильними до політичного примирення, яке передбачає переговори з талібами. Однак прогрес, на думку Вашингтона, залежатиме від угоди між афганським урядом і повстанцями.
XS
SM
MD
LG