Доступність посилання

ТОП новини

Тігіпко: на реалізацію соціальних ініціатив Президента потрібно 25 мільярдів гривень


На реалізацію соціальних ініціатив Президента необхідно близько 25 мільярдів гривень. Про це під час години запитань до уряду у парламенті заявив віце-прем’єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

«Якщо говорити про ті витрати, яких має зазнати наш бюджет для того, щоб виконати всі соціальні ініціативи, вони розділяться на дві частини. Для того, щоб виконати іпотечну програму – приблизно 10 мільярдів гривень. Для того, щоб виконати всі соціальні ініціативи, потрібно буде 16, десь 15 мільярдів гривень. Загалом – 25 мільярдів гривень», – сказав Тігіпко.

За словами міністра, необхідно буде подати комплекс законів, які наповнюватимуть державний бюджет. «У першу чергу, за рахунок перерозподілу доходів від багатих до бідних. Я кажу, по-перше, про закон на багатство, про зміни до законодавства щодо офшорних зон, також можуть бути зміни щодо оподаткування корисних копалин. Цим шляхом іде весь світ і я думаю, ми теж повинні це зробити», – наголосив віце-прем’єр.

7 березня під час розширеного засідання Кабінету Міністрів Президент Віктор Янукович зокрема доручив уряду з 1 травня підвищити пенсії для 9 мільйонів пенсіонерів, а також у період із червня до грудня забезпечити виплату 6 мільйонам вкладників Ощадбанку колишнього СРСР компенсації за знеціненими вкладами у розмірі до тисячі гривень.
XS
SM
MD
LG