Доступність посилання

ТОП новини

Кофі Аннан закликав Раду Безпеки подолати безвихідь у питанні Сирії


Спеціальний представник ООН і Ліги Арабських держав у Сирії Кофі Аннан зустрівся у Дамаску минулого тижня з президентом Башаром Асадом
Спеціальний представник ООН і Ліги Арабських держав у Сирії Кофі Аннан закликав країни-члени Ради Безпеки ООН подолати розбіжності і виробити єдину позицію щодо кризи в Сирії.

Аннан, який відвідав Дамаск минулого тижня, виступив у п’ятницю перед учасниками закритої сесії Ради Безпеки, присвяченої ситуації в Сирії, зі звітом про свою місію в Дамаск. Його виступ проходив у форматі відео-конференції, оскільки Аннан перебуває у Женеві. За словами спеціального представника ООН, він розчарований відповіддю сирійської влади на його пропозицію щодо закінчення насильства.

Аннан також повідомив, що наступного тижня до Сирії буде скерована місія для переговорів із владою Сирії про можливість розміщення в цій країні міжнародних спостерігачів.

У п’ятницю Кофі Аннан зустрівся в Женеві також і з постійними представниками Росії та Китаю при ООН. Ці країни вже двічі накладали вето на проект резолюції Ради Безпеки, яка засуджує владу Сирії за репресії по відношенню до мирного населення.

За даними ООН, за рік безладів у Сирії, які почалися 15 березня 2011 року, загинуло понад 8 тисяч осіб.
XS
SM
MD
LG