Доступність посилання

ТОП новини

З колишньої «Криворіжсталі» стягнули мільйон гривень за шкоду довкіллю


Прокуратура Дніпропетровської області довела у Вищому господарському суді України обґрунтованість вимог екологічної інспекції до найбільшого металургійного комбінату України «Арселор Міттал Кривий Ріг» щодо забруднення ним довкілля. Про це поінформували в прес-службі обласної прокуратури.

Згідно з повідомленням, встановлено, що «Арселор Міттал Кривий Ріг» винен державі понад мільйон гривень за наднормовий викид забруднюючих речовин в атмосферу.

«Постановою Вищого господарського суду України позов Державної екологічної інспекції в області задоволено, з «Арселор Міттал Кривий Ріг» стягнено суму спричинених збитків», – йдеться у повідомленні прокуратури.

На підприємстві «Арселор Міттал Кривий Ріг» Радіо Свобода не підтвердили, але й не спростували цю інформацію. За даними прес-служби, коментар щодо ситуації фахівці нададуть пізніше.

Водночас за даними з підприємства, наприкінці минулого року комбінат завершив реалізацію масштабного природоохоронного проекту, що дозволив знизити викиди забруднюючих речовин у повітря на 13,8 тонни на рік. Інвестиції в цей проект, згідно з даними комбінату, склали 15 мільйонів гривень.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» (раніше мав назву «Криворіжсталь) є найбільшим в Україні виробником сталевого прокату. Підприємство повторно приватизували у 2005 році.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG