Доступність посилання

ТОП новини

УДАР: на виборах мера Обухова влада застосовує «каруселі»


На виборах мера Обухова Київської області можуть відбутися фальсифікації, які викривлять реальний вибір громадян, йдеться у заяві партії УДАР.

У партії наголошують, що влада робить усе, щоб забезпечити перемогу свого кандидата. У день виборів у місті влаштували ярмарок, на який прибувають автобусами люди з інших міст. Частина з них голосує на дільницях за відкріпними талонами.

«Сьогодні в Обухові влада використовує старі «перевірені» технології – так звані «каруселі». А представників УДАРу, кандидат від якого є основним суперником провладного кандидата, намагаються не пустити на дільниці. І це при тому, що до цього не зареєстрували жодного члена ДВК від УДАРу», – заявив заступник голови партії, голова фракції «УДАР» у Київській облраді Артур Палатний.

«Окрім застосування «каруселей», сьогодні в Обухові намагаються сформувати громадську думку, розповсюджуючи інформацію про нібито тиск і погрози провладному кандидату. Таким чином, влада намагається знівелювати розголос про фальсифікації на виборах мера Обухова. Але ми сподіваємося, що міжнародні спостерігачі, зареєстровані на ці вибори, журналісти, які висвітлюють події в Обухові, та представники громадськості не допустять втілення в життя цього сценарію влади – за будь-яку ціну провести свого кандидата на посаду мера. Адже те, що відбувається сьогодні в Обухові, є розминкою й репетицією влади перед майбутніми парламентськими виборами», – переконаний Палатний.

За даними опитувань, на цих виборах лідирують троє кандидатів: Олександр Левченко (Партія регіонів), Анатолій Шафаренко (УДАР Віталія Кличка) і Ганна Старикова («Батьківщина»). Для спостереження за виборами ЦВК зареєструвала 29 міжнародних офіційних спостерігачів.

Мер Обухова Володимир Мельник загинув унаслідок ДТП 20 жовтня 2011 року.
XS
SM
MD
LG