Доступність посилання

ТОП новини

Російські опозиціонери подають у суд на канал НТВ


Російський опозиційний рух «Демократичний вибір» подає в суд на телеканал НТВ, звинувачуючи його в порушенні авторських прав і наклепі.

Як повідомив одному з російських інтернет-видань лідер руху Ігор Драндін, у фільмі НТВ «Анатомія протесту» міститься фрагмент відеоролика, знятого активістами «Демократичного вибору» під час мітингу на підтримку Володимира Путіна в Лужниках, що був викладений в інтернет. На думку Драндіна, НТВ, включивши вирваний з контексту фрагмент ролика в свій фільм, порушило авторські права. Крім того, обурення опозиціонерів викликав сам зміст фільму, в якому, зокрема, стверджується, що людям, які приходили на мітинги «За чесні вибори», платили гроші.

Різні опозиційні активісти організовують в інтернеті збір підписів під закликами до бойкоту НТВ та зверненнями до рекламодавців, від яких вимагають відмовитися розміщувати рекламу на цьому каналі.

У неділю кілька сотень людей зібралися в Москві на несанкціоновану акцію біля телецентру Останкіно – на знак протесту проти скандального фільму. Понад 100 осіб були затримані поліцією. Незважаючи на затримання, люди не розходилися понад три години.

Ще в лютому один із російських блогерів повідомив, що став свідком зйомок у Москві епізоду, в якому людей нібито наймали на мітинг опозиції за гроші. Він попередив, що ці кадри можуть використати для дискредитації опозиційних сил. Саме цей епізод і увійшов нині до передачі НТВ.
XS
SM
MD
LG