Доступність посилання

ТОП новини

Россільгоспнагляд на прохання Білорусі перевірить кілька підприємств України


Россільгоспнагляд на прохання білоруських колег проінспектує кілька молочних і м'ясних підприємств України.

«У квітні ми плануємо перевірки низки українських підприємств, що постачають продукцію до Росії, в зв'язку з цим департамент ветеринарного продовольчого нагляду Білорусі звернувся з проханням перевірити низку підприємств-постачальників в Білорусі», – повідомили в Россільгоспнагляді.

Йдеться, зокрема, про ТОВ «Данон-Дніпро», ЗАТ «Лакталіс-Миколаїв», фірми «Прометей», ЗАТ «Галичина», Житомирський маслозавод, Миргородський маслосироробний завод, Білоцерківський молочний комбінат, ТОВ «Дружба народів» і «ОНИСС» (виробництво м'ясної продукції) та низку інших.

Спочатку інспекція мала відбутися в лютому цього року, але у зв'язку з реорганізацією ветеринарної служби України її перенесли на квітень. Більш точні терміни будуть узгоджені пізніше. «Це звичайна, планова перевірка», – зазначили в Россільгоспнагляді.

Передбачається, що з урахуванням прохання білоруської сторони перевірять близько 20 підприємств. Серед них будуть і ті, які вже постачають свою продукцію до Митного союзу, і ті, у яких це поки що в планах.

«Ми ще запитаємо і у казахстанських колег, може у них теж є які-небудь конкретні пропозиції з інспектування», – заявили в Россільгоспнагляді.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG