Доступність посилання

ТОП новини

Поліція Франції: вбивства дітей і військових вчинили з тієї ж зброї


Поліція у Франції заявила, що вбивство чотирьох людей раніше сьогодні біля єврейської школи в місті Тулузі і два попередні вбивства трьох військових у тому ж регіоні скоєні з того самого пістолета.

Крім того, в Парижі почали слідство у справі про листи з погрозами, які надійшли до двох синагог у столиці Франції. Ці листи зі вбивствами наразі не пов’язують.

Президент Франції Ніколя Саркозі назвав напад «національною трагедією». Голова Європейської комісії Жозе Мануел Баррозу засудив його як «гидкий злочин». Убивство засудили, зокрема, і в інших країнах Європи чи у США, а також в Ізраїлі.

Раніше сьогодні невідомий нападник на мотоциклі влаштував стрілянину біля єврейської школи в місті Тулузі на півдні Франції, в якій загинули діти трьох, шести і десяти років і 30-річний учитель релігійного виховання, батько двох із загиблих дітей. Іще один 17-річний юнак поранений.

Перед цим 16 березня невідомий мотоцикліст застрелив двох військових і серйозно поранив іще одного неподалік військової бази за 50 кілометрів від Тулузи. 12 березня нападник, теж на мотоциклі, убив іще одного військового в самій Тулузі. Усі загиблі військові були північноафриканського чи карибського походження.
XS
SM
MD
LG