Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко не підписала згоду на лікування за рекомендаціями німецьких лікарів – ДПтС


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко знову відмовилася від послуг висококваліфікованих лікарів Харкова, а також не захотіла підписувати «Інформовану згоду пацієнта на медичне втручання». Про це повідомили у Державній пенітенціарній службі України.

«19 березня висококваліфіковані лікарі Харкова вкотре запропонували Юлії Тимошенко пройти курс терапевтичного лікування та проведення комплексу реабілітаційно-оздоровчих процедур. У зв’язку з цим засудженій було надано для підписання «Інформовану згоду пацієнта на медичне втручання» з зазначенням у ній детального індивідуального комплексного плану лікування відповідно до всіх рекомендацій німецьких лікарів», – йдеться у повідомленні прес-служби.

За інформацією відомства, Юлія Тимошенко відмовилася підписати зазначені документи і залишила їх для вивчення. У свою чергу лікарі Міністерства охорони здоров’я України в присутності начальника медико-санітарної частини Качанівської виправної колонії попередили Тимошенко про її особисту відповідальність у разі погіршення стану її здоров’я через подальшу відмову від лікування.

У пенітенціарній службі також нагадали, що 16 березня на адресу керівництва відомства надійшов лист урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини з інформацією про отримання запиту від цього суду щодо умов утримання та лікування в Качанівській виправній колонії Юлії Тимошенко.

«Державна пенітенціарна служба України надала відповідну інформацію урядовому уповноваженому у справах Європейського суду з прав людини про умови утримання Юлії Тимошенко, а також про умови, створені в Качанівській виправній колонії для забезпечення її лікування та подальшого медичного обслуговування», – йдеться у повідомленні.

«У рамках виконання запиту урядового уповноваженого пенітенціарна служба надасть усі акти відмови засудженої від медичних оглядів та лікування, а також запропонованих реабілітаційних заходів, оскільки Юлія Тимошенко жодного разу не погодилася на проведення терапевтичних процедур, рекомендованих німецькими фахівцями», – додають у Державній пенітенціарній службі.
XS
SM
MD
LG