Доступність посилання

ТОП новини

Власенко: Тимошенко ознайомилася з 25 томами справи щодо ЄЕСУ


Захист колишнього прем’єра Юлії Тимошенко ознайомився з 25 томами кримінальної справи про діяльність корпорації «Єдині енергетичні системи України». Про це на брифінгу біля Качанівської колонії у Харкові повідомив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

«Ми встигли проаналізувати матеріали справи, які містяться в 25 томах», – зазначив б’ютівець і додав, що в томах кримінальної справи міститься величезна кількість матеріалу, для ознайомлення з яким потрібно багато часу.

На думку Власенка, слухання справи щодо діяльності корпорації ЄЕСУ розпочнеться на початку квітня. Водночас, за словами адвоката, суд усіляко зволікає з розглядом касаційної скарги захисту колишнього прем’єра на вирок у «газовій справі». «Засідання призначене на 15 травня на 10.00, хоча могли це зробити і раніше. Все це виглядає як штучне затягування. Влада буде робити все, щоб отримати другий вирок Тимошенко до цієї дати», – сказав Сергій Власенко.

Київський районний суд Харкова раніше зобов’язав Юлію Тимошенко і її захисників ознайомитися з матеріалами кримінальної справи щодо діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України» до 28 березня.

Як раніше повідомили в СБУ, Юлію Тимошенко обвинувачують «в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 мільйона гривень, розкрадання і замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 мільйонів гривень податку на додану вартість, службовому підробленні і в ухилянні від сплати 681 тисячі гривень прибуткового податку». У СБУ також зазначили, що «методом розкрадання бюджетних коштів було впровадження корпорацією «ЄЕСУ» фінансової схеми приховування валютної виручки з використанням підконтрольних офшорних компаній».
XS
SM
MD
LG