Доступність посилання

ТОП новини

Україна просуватиме молочну продукцію на інші ринки, крім Росії – урядовець


На засіданні Ради експортерів при Міністерстві закордонних справ України сьогодні обговорили, серед іншого, питання щодо просування молочної продукції, виробленої в Україні, на ринки країн ЄС, до Саудівської Аравії, США та Японії, повідомив журналістам голова Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України Іван Бісюк.

За його словами, українська молочна продукція відповідає міжнародним стандартам якості і є конкурентоспроможною на світовому ринку, тож у разі відмови Росії купувати українську молочну продукцію українські виробники за підтримки дипломатичних місій України будуть диверсифікувати ринки постачання своїх продуктів.

Як сказав урядовець, за повідомленням посольства Росії, російська сторона збирається здійснити інспектування українських виробників сиру з 26 березня, але досі не подала списку своїх представників. «На сьогодні я не можу вам сказати, що ми маємо склад робочої групи (з Росії). На превеликий жаль, сьогодні спілкування з робочою групою не відбулось», – сказав він.

Бісюк висловив сподівання, що до кінця робочого тижня Україна матиме склад російської робочої групи.

Росія на початку лютого впровадила заборону на ввезення до країни сирів деяких українських виробників. За даними Росспоживнагляду, в українських сирах нібито зафіксовано велику кількість пальмової олії. У Держветфітослужбі України цю інформацію згодом спростували.
XS
SM
MD
LG