Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську провели «антитабачниківську акцію»


У Дніпропетровську активісти Української народної партії, Української партії та громадських організацій провели сьогодні «антитабачниківську акцію» під стінами обласної ради, депутати якої якраз ухвалювали рішення про підтримку Міністра освіти, науки, молоді та спорту.

На пікет активісти вийшли з гаслами «Незалежній Україні – незалежну освіту!», «Геть Табачника!» тощо. Акція не була санкціонована владою.

Як повідомили Радіо Свобода у прес-службі обласної організації Української народної партії, на керівника осередку Анатолія Сокоринського міліція Кіровського райвідділу Дніпропетровська склала протокол про адміністративне порушення, хоча він не був організатором пікету.

У п’ятницю Дніпропетровська облрада ухвалила звернення до Президента України та Прем’єр-міністра України на підтримку діяльності Дмитра Табачника та очолюваного ним міністерства.

У документі депутати заявили, що підтримують діяльність Дмитра Табачника, адже за його керівництва ухвалено Національну стратегію розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, підготовано в остаточній редакції Закон України «Про вищу освіту», розширена автономія вишів тощо.

Проти ухваленого звернення проголосували депутати з фракцій «Фронт Змін» та «Батьківщина».
XS
SM
MD
LG