Доступність посилання

ТОП новини

У разі відмови Тимошенко від лікування ймовірна інвалідність – член медкомісії


У разі подальшої відмови колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, яка перебуває нині в Качанівській виправній колонії в Харкові, від лікування існує «велика ймовірність» її інвалідності, заявив у п’ятницю член міжнародної медичної комісії з обстеження колишнього прем’єра, директор Інституту патології хребта та суглобів імені Ситенка в Харкові Микола Корж.

Виступаючи на прес-конференції в колонії, він висловив стурбованість тим, що план лікування Тимошенко досі не реалізується через відсутність її згоди.

«Ми зробили все можливе, щоб зосередити (у колонії) все необхідне для початку лікування, яке було погоджене, обговорене з тими ж німецькими фахівцями. Я вважаю, що початок лікування згідно з погодженим планом можна проводити, тому що… немає принципових позицій, які не можна було б здійснити тут», – наводить слова фахівця агентство «Інтерфакс-Україна».

Як повідомив Корж, на думку членів міжнародної комісії і з українського, і з німецького боку, Тимошенко необхідне комплексне лікування, яке передбачає, крім витягнення, фізіотерапевтичні процедури та медикаментозне лікування.

Оперувати колишнього прем’єра наразі не треба, сказав він. За словами фахівця-члена міжнародної комісії, німецькі лікарі запропонували курс терапії, який виключає оперативне втручання, і українські лікарі погодилися з цим.

Раніше в п’ятницю Державна пенітенціарна служба повідомила, що Юлія Тимошенко в четвер учергове відмовилася підписати необхідну для лікування «Інформовану згоду пацієнта на медичне втручання» з зазначенням у ній детального індивідуального комплексного плану лікування відповідно до всіх рекомендацій німецьких лікарів.

Як говорили учасники прес-конференції в колонії, це була вже третя така відмова.
XS
SM
MD
LG