Доступність посилання

ТОП новини
23 Липень 2018, Київ 15:36
Учені із Каліфорнійського наукового центру винайшли спосіб передбачення інфарктів. Про це повідомляє інформаційне агентство The Associated Press.

Науковцям вдалося здійснити спеціальний аналіз крові, завдяки якому лікарі можуть передбачити можливий інфаркт у пацієнтів, що скаржаться на біль у грудях.

Аналіз крові визначає спеціальний стан клітин в коронарній артерії, які у випадку наближення інфаркту починають активно збільшуватись у розмірах.

У лікарів є препарати, які запобігають утворенню інфарктних тромбів, однак досі було неясно, яким пацієнтам призначати ці ліки. Разом з тим існуючі тести могли визначати лише наявність інфаркту, але не передбачати його.

Досліджуючи десятки передінфарктних пацієнтів, учені Каліфорнійського наукового центру дійшли висновку, що зміна вигляду і збільшення розмірів коронарноартеріальних клітин безпомилково веде до інфаркту.

Американські науковці усвідомлюють, що їхнє відкриття може допомогти вчасно передбачити наближення інфаркту і врятувати мільйони людей. Відразу ж після винаходу учені розпочали досліди, щоб знайти недорогий і дуже простий спосіб тестування крові, доступний для масового вжитку в умовах не лише лікарень, а й звичайних поліклінік.

У чому сила кави

Учені продовжують відкривати дивовижні властивості кави. Про це повідомляє американська телемережа Fox News, посилаючись на публікацію у французькому науковому виданні Phytothérapie.

Науковцям зокрема вдалося визначити, що кава активно сприяє зменшенню ваги. У проведеному дослідженні групі волонтерів давали щодня 400 міліграмів екстракту декафеїнованої зеленої кави. Через два місяці учасники експерименту втратили майже 6 відсотків власної ваги.

Кава вже відома як активний превентивний фактор проти поміркованих видів депресії, хвороби Паркінсона, деяких видів онкологічних захворювань. Відтепер до цих позитивних впливів кави додався ще один: вона допомагає регулюванню глюкози у крові і перешкоджає процесові утворення нових жирових клітин.

У цьому зв’язку учені вважають, що кава, без сумніву, різко зменшує ризик появи діабету. Цей висновок підтверджують також учені із Нідерландів.

При цьому науковці застерігають, що регулярне вживання кави з великою кількістю вершків і цукру мало сприяє зменшенню ваги і не протидіє діабетові. Натомість чорна кава, як також і еспрессо з невеликою домішкою молока і додатків із зелених зерен кави, впливають на вагу і протистоять діабетові.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG