Доступність посилання

ТОП новини

Кофі Аннан обговорює конфлікт у Сирії з президентом Росії


Спеціальний посланець ООН і Ліги арабських держав з питань Сирії Кофі Аннан, який напередодні прибув до Москви, сьогодні зустрічається з президентом Росії Дмитром Медведєвим.

Помічник російського президента повідомив, що Медведєв має намір викласти російський підхід до розв’язання кризи у Сирії. Як заявив представник Кремля, у Москві головним завданням бачать переконання сирійської опозиції розпочати діалог з владою, яка, стверджує російська сторона, до діалогу готова.

З Москви Кофі Аннан вирушить до Пекіна. Раніше Росія і Китай двічі блокували ухвалення резолюцій Ради безпеки ООН, які мала різко засудити владу Сирії за насильство щодо цивільних.

Командувач Сирійської вільної армії, збройних загонів супротивників режиму, Ріяд Асад напередодні оголосив про створення Вищої військової ради опозиції, яка має координувати діяльність усіх повстанських груп, які ведуть боротьбу з режимом президента Башара Асада.

За більш як рік конфлікту в Сирії у цій країні загинули, за оцінками ООН, понад вісім тисяч людей. Збройні сутички тривають.
XS
SM
MD
LG