Доступність посилання

ТОП новини

Луценко зустрівся із представниками ПАРЄ


Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко у Лук’янівському СІЗО зустрівся зі співдоповідачами Моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Маріеттою де Пурбе-Лундін та Майліс Репс, а також секретарем комітету Басом Кляйном. Про це йдеться у повідомленні прес-служби партії «Народна самооборона», яку очолює Луценко.

«Зустріч тривала близько двох годин, проходила вона у кабінеті керівника СІЗО», – цитує прес-служба партії дружину колишнього міністра Ірину Луценко.

Вона розповіла, що Юрій Луценко під час зустрічі виклав представникам ПАРЄ «основну суть кримінальної справи проти нього, зауваживши, що інкриміновані йому «злочини» – це звичайні управлінські рішення без перевищення повноважень, які приймалися іншими міністрами як до нього, так і після, проте саме на його рішення був натягнутий кримінал».

За словами Ірини Луценко, співдоповідачів ПАРЄ особливо цікавило питання здоров’я її чоловіка. «Вони прекрасно розуміють, що комісія МОЗ має лише рекомендаційний характер. Оскільки чоловіка у СІЗО не лікують, а лише дають знеболювальне, це сигнал про відсутність медичного забезпечення ув’язнених», – зауважила дружина колишнього міністра.

Вона також поінформувала, що Юрій Луценко звернувся до представників ПАРЄ «із єдиним проханням – провести незалежне медичне обстеження іноземними лікарями для об’єктивної оцінки його здоров’я». «Луценко розуміє, що замовчування ситуації по його здоров’ю, особливо що стосується печінки та підшлункової, є вкрай небезпечним для нього. Лікувати наявні у нього хвороби в умовах в’язниці неможливо», – додала Ірина Луценко.

Генпрокуратура України сьогодні повідомила про те, що співдоповідачам ПАРЄ, які перебувають із візитом у Києві, надано дозвіл на відвідання у СІЗО колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG