Доступність посилання

ТОП новини

Податкова скасувала перевірки ЗМІ на час виборчої кампанії


На період проведення виборчої кампанії з виборів народних депутатів України всі графіки податкових перевірок засобів масової інформації скасовано. Таке доручення підписав голова Державної податкової служби України Олександр Клименко, інформує прес-служба ДПС.

За даними прес-служби, доручення підписане відповідно до рекомендацій Верховної Ради щодо забезпечення безперешкодної діяльності ЗМІ у передвиборний період 2012 року.

Згідно з дорученням, представників ЗМІ не включатимуть до плану-графіку проведення перевірок вже з другого кварталу. «Таким чином журналісти матимуть всі умови для об’єктивного та неупередженого висвітлення виборчої кампанії», – зазначили в податковій службі.

9 лютого Верховна Рада рекомендувала Державній податковій службі скасувати графік перевірок ЗМІ на період кампанії з виборів до парламенту.

Парламент також доручив Кабінетові Міністрів вжити заходів щодо припинення перевірок відповідними службами органів виконавчої влади і державними установами ЗМІ на період передвиборчої кампанії.

Крім цього, парламент рекомендував Національній раді з телебачення і радіомовлення скасувати графіки перевірок телерадіоорганізацій.

Вибори до Верховної Ради відбудуться 28 жовтня цього року.
XS
SM
MD
LG