Доступність посилання

ТОП новини

Кофі Аннан доповість у Раді безпеки ООН про ситуацію в Сирії


Спеціальний посланець ООН і Ліги арабських держав у Сирії Кофі Аннан сьогодні виступить у Раді безпеки ООН з доповіддю про ситуацію в Сирії і заходи для втілення запропонованого ним мирного плану.

Офіційний Дамаск погодився з планом, який передбачає припинення вогню і виведення військ з житлових кварталів. Разом із тим, за повідомленнями з Сирії, урядові війська продовжують бойові дії проти озброєних прихильників опозиції. Лише за останню добу, за даними правозахисників, у країні загинули понад 60 людей, серед них і цивільні.

Тим часом, у Стамбулі представники понад 80 держав – учасники міжнародної групи під назвою «Друзі Сирії» напередодні визнали опозиційну Сирійську національну раду легітимним представником народу країни. Держсекретар США Гілларі Клінтон, виступаючи в Стамбулі, повторила вимоги про відставку сирійського лідера.

«Ми закликали до негайного припинення убивств у Сирії і наполегливо просимо спеціального посланця Кофі Аннана встановити графік наступних кроків. Асад повинен піти, сирійський народ має бути вільний у виборі свого власного шляху», – наголосила Гілларі Клінтон.
XS
SM
MD
LG