Доступність посилання

ТОП новини
21 жовтня 2020, Київ 02:45

Як побудувати вільну Україну для вільних людей? (ВІДЕО)


Київ – У столичному Українському домі проходить Національний круглий стіл «Вільна людина у вільній країні», зініційований учасники групи «Першого грудня». У зібранні беруть участь представники церков, філософи, експерти й громадські діячі. Політиків та представників влади до участі не запрошували, наголошуючи на принциповому позапартійному характері зібрання.

«Йдеться не про якусь неповагу до них, а про пошук інших можливостей виявлення громадської думки. Хочемо уникнути міжпартійних чвар та сліпих особистих порахунків і запропонувати цивілізовані форми громадянського діалогу», – пояснив черговий головуючий ініціативної групи «Першого грудня» Іван Дзюба.

Учасники круглого столу намагаються з’ясувати «місію інтелігенції та вільних людей України» у намаганні повернути суспільство на моральний та справедливий шлях розвитку.


За словами організаторів, Національний круглий стіл під гаслом «Вільна людина у вільній країні» стане новим інститутом, що започатковує демократичний процес вираження суверенної волі народу України через свідому комунікацію і співпрацю вільних людей. Як повідомив раніше на прес-конференції Кардинал Любомир Гузар, на даному етапі Ініціативна група «Першого грудня» визначила пріоритетом налагодження широкого суспільного діалогу, а за його результатами можна буде вийти на відверту розмову з політиками щодо майбутнього країни.

Ініціативна група «Першого грудня» створена в 20-ту річницю референдуму. До складу групи входять В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Семен Глузман, Володимир Горбулін, Кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Мирослав Попович, Євген Сверстюк, Вадим Скуратівський, Ігор Юхновський.

Дивитись коментарі (2)

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG