Доступність посилання

ТОП новини
30 жовтня 2020, Київ 16:28

Син убитого депутата Щербаня вважає Тимошенко причетною до смерті батька


Син убитого народного депутата Євгена Щербаня Руслан вважає колишнього прем’єра Юлію Тимошенко причетною до вбивства його батька і закликає прокуратуру провести розслідування. Про це він заявив журналістам на прес-конференції.

Руслан Щербань заявив, що в 90-х роках його батько був впливовим політиком і бізнесменом, який займався імпортом газу до України. Водночас, за його словами, Юлія Тимошенко очолювала компанію ЄЕСУ, яка також опікувалася поставками газу і конкурувала з бізнес-структурами його батька, а Павло Лазаренко обіймав пост прем’єра і «безпосередньо лобіював інтереси ЄЕСУ».

За словами Руслана Щербаня, і Тимошенко, і Лазаренко були конкурентами його батька. Він наголосив, що «ці люди» нібито «причетні до загибелі» Євгена Щербаня. Руслан Щербань вважає, що слідчі органи мають допитати Павла Лазаренка і Юлію Тимошенко у справі про вбивство його батька.

Цього тижня в інтерв’ю Financial Times перший заступник Генпрокурора Ренат Кузьмін заявив, що прокуратура розслідує можливу причетність Тимошенко і Лазаренка до вбивства Щербаня.

Водночас захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко раніше назвав «абсурдною» і безпідставною цю інформацію і наголосив, що «у Генпрокуратури нічого немає, в іншому разі справа була б уже порушена».

У листопаді 1996 року невідомий біля трапа літака у Донецьку застрелив депутата Верховної Ради Євгена Щербаня. Правоохоронні органи тоді виключили політичну версію вбивства і як основну розробляли кримінальну.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG