Доступність посилання

ТОП новини

Суд скасував рішення Київради про надання МЗС ділянки на Пейзажній алеї


Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київради від 15 липня 2004 року про надання Міністерству закордонних справ земельної ділянки для будівництва на Пейзажній алеї.

Відповідне рішення суд ухвалив 4 квітня, повідомив голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов на відкритті засідання президії Громадської ради Києва.

Він назвав рішення суду «результатом ефективної роботи громадськості та міської влади щодо захисту інтересів киян». «Я думаю, ми будемо ще причетні до розвитку цієї території як заповідної зони. Завтра Київрада буде розглядати проект рішення, який ми підготували, щодо надання заповідного статусу вказаній території», – сказав Попов.

13 березня Вищий адміністративний суд України скасував рішення Апеляційного адмінсуду про заборону будівництва на Пейзажній алеї. Таким чином, на місці скверу і дитячого майданчику на Пейзажній алеї було дозволено будівництво багатоповерхового будинку на замовлення МЗС. Після цього у столиці відбулося кілька мітингів на захист алеї від забудови.

Територія Пейзажної алеї входить у буферну зону об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – Софії Київської.
XS
SM
MD
LG