Доступність посилання

ТОП новини

Україна та Росія розпочали польовий етап демаркації спільного кордону


Українська та російська сторони 3 квітня розпочали польовий етап демаркації спільного кордону. Про це інформує прес-служба МЗС України.

«Робочі групи спільної демаркаційної комісії виносять і позначають лінію держкордону на місцевості», – йдеться у повідомленні.

«Інтерфакс-Україна» посилається на представника України з питань договірно-правового оформлення держкордону Леоніда Осаволюка, за словами якого, відповідно до плану робіт із демаркації, поточного року мають завершитися виконання демаркаційних робіт на ділянці в Чернігівській області (223 кілометрів) і розпочатися роботи в Сумській області.

Як повідомили у МЗС, чергове засідання спільної українсько-російської демаркаційної комісії відбудеться в Києві наприкінці квітня.

Україна ставить перед собою завдання найближчими роками здійснити демаркацію держкордону з Росією (2295 кілометрів) і Білоруссю (1084 кілометрів), а також у 2012 році завершити її з Молдовою (1222 кілометрів). Загальна протяжність українського кордону становить майже 6993 кілометрів, зокрема 1355 кілометрів морської ділянки.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG