Доступність посилання

ТОП новини

Онищенко: у разі повторного спалаху холери в Україні українсько-російський кордон закриють


Головний санітарний лікар Росії Геннадій Онищенко заявляє, що у разі повторення спалаху холери в Україні українсько-російський кордон буде закрито.Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в Москві.

«Коли я був минулого тижня в Україні, зустрічаючись із заступником голови уряду, я їм сказав, що якщо буде те, що було минулого року з холерою в Маріуполі, в Жданові, як воно раніше називалося це місто, то ми просто закриємо кордон», – сказав Онищенко.

За його словами, для обговорення і координації рішення цього питання до Росспоживнагляду прибули два фахівці з Мінохоронздоров`я України. Як наголосив Онищенко, потрібно розуміти, у що виллється закриття кордону.

«Ми зараз спільно попрацюємо і до початку сезону вийдемо з єдиним розумінням, як нам на загальнолюдському просторі спільно і адекватно реагувати на подібного роду речі», – сказав Онищенко.

На початку січня Онищенко заявив, що стурбований спалахами холери в Україні. Голова Росспоживнагляду вважає, що холера після реформи епіднагляду в Україні може вийти з-під контролю. Як заявив Онищенко, він стурбований передачею в Україні ветеринарній службі функцій з контролю за харчуванням людей.
XS
SM
MD
LG