Доступність посилання

ТОП новини

Бригинець: у Києві на Андріївському узвозі планують звести понад 10 нових будівель


Андріївський узвіз
Голова комісії Київради з питань культури і туризму Олександр Бригинець заявляє, що на Андріївському узвозі планується звести понад 10 нових будівель.

Як повідомили у прес-службі Бригинця, за його даними, нові будівлі передбачені частково на вільних місцях, а частково – замість існуючих будівель. Серед них: офісний центр (Андріївський узвіз, 10-б), будівля з рестораном, виставковим залом і апартаментами (Андріївський узвіз, 6), готельний комплекс з паркінгом та ресторанами (Андріївський узвіз, 14-16), «Замок Ричарда» планується переобладнати під готель.

Також, за інформацією Бригинця, планується знищити подвір’я за адресою Андріївський узвіз, 18 та 36, де знаходяться майстерні Спілки художників України.

Реконструкцію Андріївського узвозу та модернізацію комунікацій на ньому розпочато у жовтні минулого року у рамках схваленої КМДА концепції перетворення цієї вулиці на центр культури і дозвілля. Напередодні нового року голова КМДА Олександр Попов пообіцяв киянам зберегти культурно-мистецьке призначення Андріївського узвозу. Але опозиційні депутати Київської міськради та активісти громадської ініціативи «Збережи старий Київ» стверджують, що влада дозволяє інвесторам збудувати на узвозі сучасні готелі та торговельно-розважальні центри, що знищить близько ста наявних там мистецьких галерей та майстерень художників.
XS
SM
MD
LG