Доступність посилання

ТОП новини

Власенко: позиція Тимошенко щодо лікування не змінювалася


Сергій Власенко в студії Радіо Свобода, архівне фото
Захисник екс-прем’єра Юлії Тимошенко Сергій Власенко стверджує, що позиція ув’язненої щодо лікування за межами Качанівської колонії оприлюднена, і вона не змінювалася.

Відповідну заяву поширила в середу прес-служба партії «Батьківщина» після того, як у Генеральній прокуратурі України повідомили про попередню згоду Тимошенко у вівторок переїхати до лікарні «Укрзалізниці» у Харкові.

«Лікування має відбуватися за протоколом, визначеним німецькими лікарями, які зазначили, що Юлія Тимошенко потребує негайного багатопрофільного лікування у стаціонарі спеціалізованої лікарні поза пенітенціарною службою. Оскільки лікарня «Укрзалізниці» не є спеціалізованим закладом, ми звернулися до німецьких лікарів із проханням надати висновок, чи зможе ця лікарня забезпечити виконання всіх рекомендацій німецьких лікарів. Остаточне рішення буде прийнято Юлією Володимирівною після висновків міжнародних лікарів», – сказав він.

Захисник також здивований тим, що заяви щодо лікування Юлії Тимошенко робить Генеральна прокуратура, а не пенітенціарна служба чи Міністерство охорони здоров’я.

Раніше в середу речниця Генпрокурора Маргарита Велькова підтвердила, що німецькі лікарі мають намір прибути в Україну 13 квітня. Запрошення, нагадала Велькова, послу Німеччини в Україні передали ще 4 квітня.

Речниця Генпрокурора наголосила, що відомство готове сприяти в організації візиту німецьких медиків. «Генпрокуратура всіляко сприятиме в організації візиту німецьких медиків до клініки «Укрзалізниці» для ознайомлення іноземних лікарів з умовами, запропонованими МОЗ для обстеження Юлії Тимошенко. Ми також готові сприяти в організації їхнього візиту до самої ув’язненої в разі наявності такого бажання», – зазначила Маргарита Велькова.
XS
SM
MD
LG