Доступність посилання

ТОП новини

Рінат Ахметов обіцяє не допустити руйнування Андріївського узвозу


Бізнесмен Рінат Ахметов обіцяє не допустити руйнування архітектурного обличчя Андріївського узвозу та підтверджує відмову компанії «ЕСТА Холдинг» від будівництва на цій вулиці офісного центру.

У заяві Ахметова, зокрема, наголошується, що бізнесмен вдячний усім небайдужим громадянам. «Андріївський узвіз – це символ Києва, його історія, і я вдячний всім, хто не залишився байдужим до проблеми, що виникла», – йдеться в заяві Ахметова.

«Компанія ЕСТА, вивчивши думки киян, вирішила відмовитися від будівництва ділового центру ще в березні. На жаль, після цього рішення було зроблено дві грубі помилки. По-перше, дії компанії не були скоординовані, по-друге, їх не було роз'яснено громадськості. Отже, головні принципи СКМ – відкритість і прозорість – було порушено», – пояснив свою позицію бізнесмен.

Крім того, Ахметов пообіцяв, що його компанія усуне шкоду, завдану архітектурному обличчю Андріївського узвозу.

«Я обіцяю, що компанія СКМ поверне первісний вигляд зруйнованим фасадам. Крім того, ми допоможемо місту у відновленні Андріївського узвозу», – пообіцяв бізнесмен.

Раніше повідомлялося, що «ЕСТА Холдинг» планує зведення торговельно-офісного комплексу «Андріївський» на місці колишньої фабрики «Юність», демонтаж якої на Андріївському узвозі вже був розпочатий.

Компанія «ЕСТА Холдинг» є керуючою компанією групи «ЕСТА» – холдингу нерухомості групи «СКМ». «ЕСТА Холдинг» є інвестором і девелопером, а також здійснює стратегічне управління об'єктами комерційної, готельної та житлової нерухомості. СКМ, найбільша холдингова компанія України, володіє і управляє активами в гірничо-металургійній, енергетичній, телекомунікаційній, банківській, страховій, медійній сферах, а також у рітейлі та нерухомості. 100% акцій компанії СКМ належать бізнесменові Рінату Ахметову.
XS
SM
MD
LG