Доступність посилання

ТОП новини

Пенітенціарна служба заперечує, що в Луценка гепатит


Начальник управління охорони здоров’я та медико-санітарного забезпечення Державної пенітенціарної служби України Євген Поляков заперечує, що екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка інфікували вірусним гепатитом під час переливання крові у слідчому ізоляторі.

«Справа в тому, що Юрію Віталійовичу Луценку ніхто ніколи кров не переливав, тому при відсутності факту його заразити було неможливо», – сказав Поляков.

Він додав, що Луценко проходив дуже тривале і детальне обстеження «для того, щоб не було ось таких спекуляцій».

При цьому Поляков підтвердив, що Луценко дійсно здавав кров на маркери.

«Для того, щоб не поглиблюватися в медицину, там все негативне, крім одного вірусу – TTV-вірусу», – зазначив Поляков, пояснивши, що цей вірус присутній у 75% населення, «ні про що не говорить і не викликає ніколи ніяких захворювань».

Водночас, Поляков зауважив, що результати всіх аналізів надавалися Луценку і він особисто розписувався у їхньому отриманні.

«Діагноз «гепатит» ніколи не виставлявся. Тому, ви мене вибачте, це неправда», – запевнив Поляков.

Сьогодні, 12 квітня, дружина колишнього міністра внутрішніх справ України Луценка Ірина заявила, що її чоловіка в СІЗО заразили вірусним гепатитом TTV під час переливання крові. Вона наголосила, що ця інформація була прихована Державною пенітенціарною службою.
XS
SM
MD
LG