Доступність посилання

ТОП новини

Глава УГКЦ звернувся з Великоднім посланням


Голова Української греко-католицької церкви Блаженіший Святослав звернувся з Великоднім посланням до віруючих Церкви та жителів України.

«У цей урочистий день Воскресіння Христового Його Церква, сповнена небесним світлом, оспівує Господа, який переможно виходить із запечатаного гробу... Як темрява не може зупинити чи обмежити світла, так само смерть і гріб не змогли втримати Джерело життя – нашого Спасителя, який наповняє сьогодні Всесвіт своїм світлом і своєю благодаттю...» – передає його звернення прес-служба УГКЦ.

У цьогорічному святкуванні Пасхи Господньої ми, вірні Української греко-католицької церкви, покликані ще і ще раз відкрити для себе воскреслого Христа як непорушного каменя єдності нашого народу, йдеться в посланні.

Святкуючи сьогодні перемогу нашого Спасителя над смертю, зруйнуймо світлом Його воскресіння всі поділи і ворожнечі, видимі й невидимі, які розбивають наше суспільство в його громадському та церковному житті. Божественний Спаситель попереджає нас: «Кожне царство, розділене в собі, запустіє» (Мт. 12, 25)... Увесь видимий і невидимий світ сьогодні навчає нас, що неможливо пережити всю повноту великодньої радості, живучи в полоні власної відокремленості: особистої, національної чи навіть політичної, наголошує Блаженніший Святослав.
XS
SM
MD
LG