Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2019, Київ 13:52

КПК епохи Януковича (огляд преси)


Київ – Мінфіну треба швидко відкоригувати бюджетний розпис, щоб пенсії зросли на 100 і більше гривень уже від 1 травня. І щоб перевтілений у гроші урядовий оптимізм не відгукнувся інфляційним сплеском ще до виборів. Як пише газета «Голос України», тепер політтехнологам треба якось обґрунтувати мобілізацію податкових надходжень на 14,2% більше, ніж торік, щоб не звинуватили, бува, у підвищенні фіскального тиску. А ще уряду належить спростувати аксіому про два шляхи зростання суспільних доходів за умов згасаючих темпів економічного розвитку – інфляційний і фіскальний. Якщо уряд віднайде третій шлях, він потрапить в історію економічної науки, зазначає «Голос України».

Ухвалений в екстремальному порядку новий Кримінальний процесуальний кодекс змінив півстолітньої давності документ радянського походження. І, як і його радянський попередник, він віддзеркалює епоху і обставини свого часу, навіть більше, кодекс відображає мотиви саме конкретного відрізку історії – періоду правління Віктора Януковича. Тому журналісти газети «День» упевнені в тому, що новий КПК піддаватиметься переглядові в найближчі десятиріччя, роки і навіть місяці. Довге життя в незмінному вигляді йому не судилося, бо надто багато в новому кодексі неоднозначних моментів. Про це видання наголошує в статті «Новий КПК... «Євроупаковка» для вітчизняної практики правосуддя».

Фонд держмайна продав половину активів однієї з найбільших енергопостачальних компаній на Дніпропетровщині за ціною одного бізнес-центру. При цьому, як зазначають «Економічні відомості», загальна протяжність мереж дніпропетровського обленерго перевищує довжину екватора в 1,5 рази. Як і передбачали експерти видання – власником став енергетичний холдинг Ріната Ахметова. Коментарі до цієї оборудки – в матеріалі «Передбачення втілились».

Сьогодні виповнюється 130 років від дня народження В’ячеслава Липинського – українського політика, історика, філософа, теоретика українського консерватизму. Багато ідей гетьманця Липинського залишаються актуальними й зараз. Яких саме розповідає газета «Україна молода» у статті «І я служитиму їй до скону...»

Дивитись коментарі (1)

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG