Доступність посилання

ТОП новини

Попов: ми поки не ухвалюємо нормативних рішень щодо таксомоторних перевезень


Влада Києва поки що не ухвалює ніяких нормативних рішень щодо ринку таксомоторних перевезень. Про це повідомив сьогодні голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов, коментуючи інформацію окремих ЗМІ (які повідомляли, що в Києві збільшиться вартість послуг таксі), та вчорашню заяву учасників ринку, що робоча група при КМДА створює умови, за яких більшість таксомоторних компаній вимушені будуть закритися.

«Вважаю, що повна дезінформація. Тому що завдання влади – це формувати чесну конкуренцію на будь-якому ринку, в тому числі на ринку таксомоторних перевезень. І ми якраз хотіли б це зробити, бо сьогодні це ринок, який, на мою думку, не можна назвати чесним і сучасним», – сказав Попов.

За його словами, на сьогодні в Києві на таксомоторному ринку наявний транспорт, який не пройшов відповідний технічний огляд, є перевізники, які не легалізували свій приватний бізнес, послуги надають на транспорті, що має експлуатацію 10,12 і більше років.

«Ми поки що не приймаємо ніяких нормативних чи, тим більше, законодавчих не стимулюємо процесів, рішень», – підкреслив голова КМДА.

Сьогодні біля Кабміну відбулася акція проти монополізації ринку таксомоторних перевезень.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG