Доступність посилання

ТОП новини

Харківська міська влада проти мітингів прибічників Тимошенко в день початку суду


Погоджувальна комісія виконавчого комітету Харківської міської ради звертатиметься до суду з проханням заборонити заплановані на 19 квітня акції, які зібралася проводити у Харкові київська міська організація ВО «Батьківщина», заявив голова погоджувальної комісії, заступник міського голови Ігор Терехов.

Рішення про заборону цієї акції через суд було ухвалено під час засідання погоджувальної комісії після обговорення двох заявок – від Київської міської організації ВО «Батьківщина» і від народного депутата України Андрія Кожем'якіна – про проведення масових акцій на території Харкова.

За словами голови погоджувальної комісії Ігоря Терехова, заявлені акції повністю блокують нормальне життя Харкова, оскільки зачіпають основні магістралі міста: харків'яни не зможуть дістатися на роботу і повернутися додому.

Ігор Терехов нагадав, що раніше різні політичні партії подавали заявки на проведення масових акцій, однак суд підтримав рішення погоджувальної комісії і заборонив усі можливі акції біля апеляційного суду та Качанівської колонії.

Завтра о десятій ранку в приміщенні обласного апеляційного суду має розпочатися попереднє засідання в рамках суду по справі, яка стосується діяльності Тимошенко на чолі корпорації ЄЕСУ. За інформацією начальника Качанівської колонії Івана Первушкіна, він поки не отримував документів на етапування Юлії Тимошенко до приміщення суду.
XS
SM
MD
LG