Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко відмовляється брати участь у суді 19 квітня


Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко відмовилася брати участь у судовому засіданні у справі ЄЕСУ 19 квітня. Відповідну заяву Тимошенко розміщено на сайті Державної пенітенціарної служби України.

«Користуючись своїми правами, передбаченими КПК України, прошу проводити попереднє засідання у справі за моєї відсутності у зв'язку з важким станом мого здоров'я», – наголошується в заяві.

У свою чергу захисник екс-прем'єра Сергій Власенко не впевнений, що Тимошенко не буде присутня на попередньому засіданні суду у справі ЄЕСУ 19 квітня.

«Не факт, не факт. На жаль, чинна влада створила ситуацію, коли вважається нормальним привозити людину до зали суду на носилках, як це було з Іващенком, тільки щоб швидше провести суд», – сказав сьогодні Власенко.

При цьому він наголосив, що, на думку лікарів німецької клініки «Шаріте», стан здоров'я Тимошенко не дає їй змоги брати участь у судовому процесі.

Тимошенко обвинувачують в організації заволодіння та замаху на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем і службового підроблення, організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету; ухилення від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки. Вчиненню цих дій передувало неповернення державі валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ на суму понад 160 мільйонів доларів.
XS
SM
MD
LG