Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 01:59

Тимошенко відмовляється брати участь у суді 19 квітня


Екс-прем'єр України Юлія Тимошенко відмовилася брати участь у судовому засіданні у справі ЄЕСУ 19 квітня. Відповідну заяву Тимошенко розміщено на сайті Державної пенітенціарної служби України.

«Користуючись своїми правами, передбаченими КПК України, прошу проводити попереднє засідання у справі за моєї відсутності у зв'язку з важким станом мого здоров'я», – наголошується в заяві.

У свою чергу захисник екс-прем'єра Сергій Власенко не впевнений, що Тимошенко не буде присутня на попередньому засіданні суду у справі ЄЕСУ 19 квітня.

«Не факт, не факт. На жаль, чинна влада створила ситуацію, коли вважається нормальним привозити людину до зали суду на носилках, як це було з Іващенком, тільки щоб швидше провести суд», – сказав сьогодні Власенко.

При цьому він наголосив, що, на думку лікарів німецької клініки «Шаріте», стан здоров'я Тимошенко не дає їй змоги брати участь у судовому процесі.

Тимошенко обвинувачують в організації заволодіння та замаху на заволодіння чужим майном (державними коштами) шляхом зловживання службовим становищем і службового підроблення, організації ухилення від сплати податків корпорацією ЄЕСУ, що призвело до фактичного ненадходження коштів до державного бюджету; ухилення від сплати прибуткового податку з громадян, що спричинило тяжкі наслідки. Вчиненню цих дій передувало неповернення державі валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ на суму понад 160 мільйонів доларів.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG