Доступність посилання

ТОП новини

У США засуджують військових, які знущалися з тіл афганців


Уряд Сполучених Штатів Америки «рішуче відкидає» поведінку кількох американських військових, які потрапили на фото, знущаючись із тіл підозрюваних афганських бойовиків, заявив сьогодні міністр оборони США Леон Панетта.

Як сказав він під час зустрічі міністрів країн-членів НАТО у Брюсселі, ці знімки «не відображають цінностей» американських військових, які воюють в Афганістані. Міністр пообіцяв покарати винних.

При цьому, як повідомив його речник, Панетта також висловив розчарування тим, що газета Los Angeles Times не взяла до уваги прохання Пентагону утриматися від публікації фотографій.

Із засудженням дій військових, що на фото, виступили й командувач Міжнародних сил сприяння безпеці в Афганістані американський генерал Джон Аллен і посол США в Афганістані Раян Крокер.

На знімках, зроблених іще 2010 року в провінції Забуль в Афганістані, американські військові позують із тілами чи частинами тіл підозрюваних смертників, які здійснили свої вибухи. Los Angeles Times заявляє, що загалом 18 таких знімків передав їй один військовий США, щоб «привернути увагу до небезпеки руйнування дисципліни серед американських військ в Афганістані.
XS
SM
MD
LG