Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 21:14

Янукович: Україна й надалі робитиме свій внесок у розвиток системи безпеки у світі


Президент Віктор Янукович вважає, що політика позаблоковості не завадить Україні продовжувати відігравати свою роль у розвитку системи безпеки у світі. Про це глава держави сказав на засіданні комітету з реформування та розвитку Збройних сил України та військово-промислового комплексу.

«Україна й надалі розвиватиме тісні, партнерські відносини з країнами – членами ЄС, Росією, США, Китаєм, іншими сусідніми державами, з країнами СНД, з міжнародними організаціями – ООН, ОБСЄ, НАТО. Ми й надалі робитимемо свій внесок у міжнародні заходи з урегулювання криз, миротворчої, антитерористичної й антипіратської діяльності, контролю над озброєнням», – зазначив Янукович.

Президент також наголосив, що Збройні сили України мають бути «надійним щитом», який зміг би протистояти будь-якій небезпеці.

Тож, на думку Януковича, першочергове завдання – розвиток органів безпеки, насамперед Збройних сил України. За словами Президента, на розгляд комітету винесено три проекти документів – концепцію реформування Збройних сил, стратегію національної безпеки та військову доктрину. Глава держави вважає, що ухвалення таких документів «стане потужним сигналом незмінності стратегічного курсу України на євроінтеграцію».

Recommended

XS
SM
MD
LG