Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко не давала письмової згоди на шпиталізацію – пенітенціарна служба


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко не давала письмової згоди на її доправлення у харківську лікарню «Укрзалізниці». Про це журналістам повідомив начальник обласного управління Державної пенітенціарної служби Євген Бараш.

За його словами, чинне законодавство не передбачає обов’язкову письмову згоду на лікування.

Водночас, як розповіла перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко, Тимошенко доправили у лікарню у п’ятницю близько 21:00. Того ж дня, за її словами, у першій половині доби з висновками німецьких фахівців (щодо умов лікування в обраній МОЗ лікарні) ознайомилася сама колишній прем’єр, а по обіді їх передали керівництву колонії.

Моісеєнко повідомила, що разом із Тимошенко у палаті перебуває ще одна пацієнтка зі схожим діагнозом, засуджена за фінансово-господарчі злочини.

Перший заступник голови МОЗ також поінформувала, що колишній прем’єр поки не погодилася на попереднє обстеження лікарями, вона чекає на зустріч із захистом.

Тим часом прес-служба «Батьківщини» оприлюднила заяву партії, у якій ідеться, що захист колишнього прем’єра вимагає негайно допустити до Тимошенко її адвоката Сергія Власенка й інших депутатів. У партії підозрюють, що Юлію Тимошенко «було переведено до лікарні примусово».
XS
SM
MD
LG