Доступність посилання

ТОП новини

Політики в Європі стурбовані результатами виборів у Франції


Франсуа Олланд та Ніколя Саркозі у день виборів 22 квітня 2012 року
Деякі європейські політики висловлюють стурбованість у зв’язку з успіхом ультраправих на президентських виборах у Франції.

Лідер ультраправого «Національного фронту» Марін Ле Пен у першому турі виборів отримала 18 відсотків голосів – це третій результат.

На другому місці чинний президент Ніколя Саркозі, який представляє правоцентристський «Союз за народний рух» – 27 відсотків голосів.

Веде перед кандидат Соціалістичної партії Франсуа Олланд – 28 і 7 десятих відсотка.

Глава МЗС Швеції Карл Більдт попередив про небезпеку поглядів, спрямованих «проти відкритого суспільства та відкритої Європи».

Міністр закордонних справ Люксембургу Жан Ассельборн заявив, що частково за такі результати можна звинувачувати Саркозі, який у ході передвиборної кампанії виступив за посилення правил імміграції та реформу Шенгенської безвізової зони.

Сам Саркозі, виступаючи в понеділок перед журналістами в Парижі, заявив: «Я хочу говорити з усім французьким народом без винятку. Я не звертаюся тільки до лівих чи правих. Я хочу говоритися з усіма французами. У цей критичний момент ви повинні зробити свій вибір».
XS
SM
MD
LG